• فاطمه زهرا(سلام الله علیها) تفضّل الهی

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(سلام الله علیها)، 29 فروردین ماه 93، مقتل الشهدای فاطمیه

 • میلاد امام محمدباقر علیه السلام

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، شب میلاد امام محمدباقر علیه السلام، 10 اردیبهشت ماه 93، مقتل الشهدای فاطمیه

 • چرا دیدگاه غالب رجال سیاسی از هر جناح با دیدگاههای رهبری فاصله دارد؟! - شب میلاد حضرت زهرا(س) - 21فروردین94

  شب میلاد حضرت زهرا(سلام الله علیها) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 21فروردین 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  چرا دیدگاه غالب رجال سیاسی از هر جناح با دیدگاههای رهبری فاصله دارد؟! تمسک به حبل الله؛ نتیجه زندگی فاطمی(سلام الله علیها)

 • ارجاع به ولایت در موارد تنازع، از شعبه های استقامت در دین است؛ این هنوز برای خواص حل نشده است! - 28فروردین94 - در آستانه میلاد امام محمد باقر(ع)

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  ارجاع به ولایت در موارد تنازع، از شعبه های استقامت در دین است؛ استقامت در دین، تنها ایستادگی در هنگام مبارزه با امریکا یا عدم تسلیم در جنگ تحمیلی، تحریم‌ها، تهدیدها و امثالهم نیست! استقامت به این معنا برای عامّه است. عموم مردم نباید تسلیم شوند و نمی‌شوند. 36 سال است که جبهه کفر و ایمان را شناخته‌اند و ایستاد‌ه‌اند. در بخش عمومی و مسئله مردم مسئله حل‌شده است. اما در بحث خواص مسئله کامل حل نشده است. اینجا استقامت در دین مهم است.
  در آستانه میلاد امام محمد باقر(علیه السلام) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 28 فروردین 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • شب میلاد امام جواد(ع) سه شنبه 8 اردیبهشت: فکرنکنید نسبت با اهل بیت(ع) به تنهایی به درد می خورد! محبت و ولایتی نفع داردکه منشأ آن عبودیت خدا باشد

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  یک وقت فکر نکنید ولایت و نسبت با اهل بیت(ع) به تنهایی به دردتان می خورد! اگر معصیت خدا را بکنید، ولایت به دردتان نمی خورد. محبت و ولایتی نفع دارد که منشأ آن عبودیت خدا باشد...
  شب میلاد امام جواد(علیه السلام) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 8 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • حتی از وعده های دروغین برجام هم در FATF خبری نیست!

  میلاد امام باقر(ع) ۲۰ مهر ۹۷: کسانیکه از FATF دفاع میکنند، از خوبی و عادلانه بودن آن سخن نمیگویند. چون خودشان هم میدانند اینگونه نیست. از دروغها و حرفهایی که در تصویب برجام گفته میشد، در FATF هم خبری نیست! کسی نمیگوید با امضای این سند مشکلات ما حل میشود.

 • شب میلاد امیرالمؤمنین(ع) 11 اردیبهشت 94: «ما می‌توانیم» یک شعار سیاسی نیست، یک شعار دینی است. ما می‌توانیم؛ چون با علی (علیه‌السلام) هستیم

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  اگر ما شیعه علی بن ابیطالب (علیه‌السلام) باشیم یعنی «صاحب توفیق» هستیم. تمام این عرایض را تقدیم کردم که بگویم شما توفیق دارید! شیعه علی بن ابیطالب (علیه‌السلام) موفق است. کسی چشم‌اش را می‌بندد و می‌گوید: «جایی را نمی‌بینم!» خب چشم‌هایت را باز کن تا ببینی!
  «ما می‌توانیم» یک شعار سیاسی نیست، یک شعار دینی است. ما می‌توانیم چون با علی (علیه‌السلام) هستیم.
  شب میلاد امیرالمؤمنین(علیه السلام) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 11 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • شب عیدمبعث-25اردیبهشت94: پیامبر اکرم(ص) باآن عظمت برای «تأسیس» و«تثبیت» اسلام هزینه شد؛باید آماده هزینه دادن برای «اقامه»این دین باعظمت باشیم

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) با آن عظمت برای «تأسیس» و «تثبیت» اسلام هزینه شد؛ اما هنوز اسلام «اقامه» نشده است.
  باید آماده هزینه دادن برای «اقامه» این دین باعظمت باشیم.
  شب عید مبعث - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 25 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • شام ولادت امام حسین(ع) - اول خرداد 94: اعتماد کنندگان به استکبار، قتله امام حسین(ع) اند

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  آنهایی امام حسین (علیه‌السلام) را کشتند که به کفر اعتماد کردند. کافر نبودند، به کفر اعتماد کردند. نه به بهانه هسته‌ای و نه به هیچ بهانه دیگری، نباید فضایی ایجاد شود که که باب اعتماد به جبهه کفر باز شود. چون اگر این اتفاق بیافتد، ما می‌شویم قاتل سیدالشهدا (علیه‌السلام)! ویژگی قاتلین سیدالشهدا (علیه‌السلام) این بود که به کفر اعتماد کردند.
  شام ولادت امام حسین(ع) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) -اول خرداد 94 - قم - خیابان ساحلی - بین کوچه 13 و 15

 • روز نیمه شعبان - همایش شکوه میثاق - در حرم مطهر: «جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ»؛ شکر نعمت ولادت امام زمان(عج)، تلاش برای نابودی باطل است

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان؛ در همایش شکوه میثاق که در روز نیمه شعبان، با حضور جوانان و نوجوانان عاشورایی سراسر کشور و با مداحی حاج میثم مطیعی و حاج امیر عباسی در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) برگزار شد:
  این جمعیت، به نمایندگی از جوانان عاشورایی کشور آمده اند که بگویند: امام زمان! ما آمده ایم یاران آخر الزمانی تو باشیم. ما آمده ایم شکر نعمت آمدنت را بجا بیاوریم. خدا با آمدنت به دنیا به همه عالم این آیه را نشان داد، در آسمانها این آیه را منادی قرائت کرد: «جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ» امام زمان! ما شکر نعمت ولادتت را در اقامه حق میدانیم؛ شکر نعمت ولادتت را در نابودی باطل میدانیم.

 • تحلیل حجت الاسلام حاج احمد پناهیان از فاجعه منا: ایجاد فاجعه منا برای به حاشیه بردن تجاوز اسرائیل به مسجدالاقصی و اختلاف افکنی بین دولتهای مسلمان

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان در مراسم میلاد امام هادی(علیه السلام) 6 مهرماه 1394: دو اتفاق پی در پی در بیت الله الحرام و منا دقیقاً چند روز بعد از کشتار بیت المقدس و قبله اول مسلمین اتفاق می افتد. چنان فاجعه ای در مکه رخ می دهد که دیگر مسجدالاقصی که قبله اول مسلمین است، به حاشیه می رود! اختلافاتی را هم که جریان داعش نتوانسته است در جهان اسلام ایجاد کند، در اثر فاجعه منا در جهان اسلام ایجاد می شود. رعب و وحشت تمام کشورهای اسلامی را فرا می گیرد... لذا رهبر معظم انقلاب فاجعه منا را محکوم می کنند، اما به جهان اسلام توصیه جنگ با آل سعود را نمی کنند؛ چون صهیونیست ها بیشترین سود را از این جنگ می برند...

 • وظیفه ما مبارزه با حزب شیطان و دستگیری از مومنین ضعیف است

  امام حسن عسکری(ع) فرمود مردم چند دسته اند: یک دسته با بصیرت اند، و خوب میفهمند، و به ریسمان ولایت متمسک اند، و در مسیر نجات قرار دارند. دسته دیگر از مردم امامشان را نمیشناسند. اینها با موج حرکت میکنند، و از خودشان اراده ای ندارند، و در مسائل روز جامعه به امامشان مراجعه نمیکنند. دسته سوم کسانی هستند که شیطان بر آنها مسلط است. وظیفه ما این است که در برابر دسته سوم با تمام وجود و قوا ایستادگی و مقابله کنیم و دسته دوم که جزو ضعفا هستند و با موج حرکت میکنند را راهنمایی کنیم تا اهل بصیرت شود. باید در مناجاتهایمان این توفیق را از خدا طلب کنیم.

 • چرا حضرت امام(ره) برای پیشبرد انقلاب با امریکا ملاقات و مذاکره نکرد؟ / اگر در محرومیتها و مکروهات پای حق ایستادیم میتوانیم راه زینب کبری(س) را ادامه دهیم

  رییس جمهور گفتند ما در کلیه مسایل جهانی باید از مذاکره و تعامل استفاده کنیم. این مذاکره و تعامل همه گره های کور را باز میکند! از رییس جمهور می پرسم آیا در سوریه مذاکره مسائل را حل کرد یا مبارزه و پیروزی رزمندگان در حلب؟ این صحبتهای رییس جمهور در دهه فجر چه معنایی دارد؟ امام کی با شاه و آمریکا مذاکره کرد؟! کی لبخند زد؟ اگر اهداف انقلاب را برای مردم بیان نمیکنیم، لااقل آنها را تحریف نکنیم. ما هنوز در بررسی نتیجه دادن یا ندادن برجام هستیم، آقای رییس جمهور پا را فراتر نهاده و پیام برجام را برای ما میخواند! و آنرا الگوی ما قرار میدهد.

 • کسی باید رییس جمهور شود که انقلاب اسلامی را در میدان نبرد جهانی تقویت کند

  الان وظایف امام جامعه با امت جابجا شده است! برخی حزب اللهی های ما میخواهند برای رهبری اولویت تعیین کنند، و ایشان را وادار به حمایت یا تایید کاندید مورد نظرشان کنند. اگر ما حول محور ولایت به وحدت نرسیم، چطور میخواهیم بین خودمان به توافق و اتحاد برسیم.

 • هشدار رهبر انقلاب: بدنبال چهره ها و رجال سیاسی نروید!

  مقام معظم رهبری در ترجمه حدیث لایعرف الحق بالرجال گفتند به چهره ها توجه نکنید و دنبال چهره ها نروید. گویا ایشان می دیدند که برخی حزب اللهی های ما بجای اتحاد حول محور ولایت، بدنبال رجال سیاسی می روند و راه تشتت و تفرقه را در پیش خواهند گرفت.

 • امام رضا(ع) از اندک فرصت در دستگاه مأمون برای گسترش معارف شیعی استفاده می کرد

  ولادت امام رضا(ع) - مردادماه 96: نزدیکی آمریکا به ما برای کنترل و رصدکردن ماست. اگر می بینیم دشمن به بهانه های مختلف علمی و اقتصادی قصد نفوذ در بین مردم و مسئولین و دانشجویان و حوزوی های ما دارند، بخاطر نزدیک شدن و کنترل کردن ماست. دشمن دارد از جهل مردم نسبت به اصول دینی سوء استفاده میکند. ما باید از فرصت حکومت اسلامی استفاده کنیم و با مردم ارتباط داشته باشیم و مردم را بیدار و آگاه کنیم.

 • عامل ناامنی: غفلت ما و هجوم بی‌رحمانه‌ی دشمنان

  عید قربان – 10 شهریور 96: ولایتمداری بدون امتحان و عمل محقق نمیشود. باید علم هیئتها را بلند کنیم. برای روشن شدن چراغ هیئتها باید زحمت بکشیم. چون هیئتها پرچمدار امر امامت و ولایت هستند. امامت در جامعه باید مورد توجه قرار بگیرد، و این وظیفه هیئتهاست. هرچقدر هیئتهای ما کمرنگ تر شود، جوانان ما به سمت دیگر مجالس کشیده میشوند. ما خودمان فقط نباید هیئتی باشیم، بلکه اطرافیانمان را هم باید به مجالس اهلبیت بیاوریم.

 • غدیر بیعت با امیرالمومنین(ع) در تمام جوانب زندگی است

  عید غدیر - 17 شهریور 96: امروز هزینه قدرتمندی جمهوری اسلامی را کشورهای اسلامی و مسلمانان اقصی نقاط جهان دارند پرداخت میکنند. لذا جمهوری اسلامی ایران اول از همه باید از مظلومین جهان دفاع کند، و علمای دین بزرگترین نقش را در این زمینه به عهده دارند.

 • حضرت معصومه(س) بانوی مجاهده و شهیده

  سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم - 24 آذر 96: خداوند نعمتهایی که به جماعتی داده از آنها نمی گیرد، مگر اینکه خودشان نعمت را از دست بدهند. ما اگر راه را از مسیر انقلاب کج کردیم و برویم به سمت 2030 آمریکایی و صهیونیستی، خدا ولایت را از ما می گیرد. مگر پای انقلاب پیامبر(ص) این همه شهید داده نشد؟ چرا خدا بعد از پیامبر(ص) نعمت ولایت را از آنها گرفت؟ چون خودشان نخواستند.

 • غدیر یعنی ولایت باید کانون همه توجهات باشد

  عیدغدیر 97/6/7: نمی شود ولایت امیرالمومنین(ع) را بپذیریم، اما پای امر ولایت فقیه نایستیم. اینطور خلاف نظر ولایت حرف زدن و عمل کردن توسط رییس جمهور تا کنون بی سابقه بوده است. نمایندگان مجلس باید نسبت به این موضوع از رییس جمهور سوال می پرسیدند.

 • خیلی ها نمی توانند عظمت بسیج را ببینند / آماده رویارویی نهایی با جریان نفاق هستیم

  همایش هفته بسیج 2 آذر 97: خیلی ها از اقتدار بسیج خوششان نمی آید و نمی توانند عظمت بسیج را ببینند. ما داریم جبهه نفاق را شناسایی میکنیم؛ نوبت به این جریان هم خواهد رسید. میگویند با ترامپ مذاکره کنیم؛ همانطور که در جنگ با مذاکره با صدام پیروز شدیم.

 • ماجرای غم انگیز پذیرش معاهدات بین المللی

  ورود حضرت معصومه(س) به قم - 9 آذر 97: کارشناس برنامه حال خوب میگوید خودارضایی سالم را باید به کودکان بیاموزیم! تیتر روزنامه ایران: تابوی آموزش جنسی به کودکان شکسته میشود! نفوذ تا کجا؟! ما پای کنوانسیونهای بین المللی نمی ایستیم چون از خدا میترسیم. شما این کنوانسیونها را اجرا میکنید چون از قدرتهای پوشالی غرب میترسید.

 • تفکر «جنگ برای صلح» تفکر رزمندگان نبود

  میلاد حضرت زینب(س) - 21 دی 97: شمایی که دم از جنگ برای صلح میزنید، در کدام عملیات حاضر بودید تا حرف رزمندگان را بشنوید؟ تفکر جنگیدن برای رسیدن به توافق با صدام، نیت و هدف شما و اطرافیانتان بود، نه رزمندگان و شهدا. شما همان نگاه اشتباهی که به کربلا داشتید، در مورد جنگ هم دارید.

 • هرشب ماه رجب لیله الرغائب است

  میلاد حضرت باقر(ع) - 17 اسفند 97: هر شب ماه رجب لیله الرغائب است. تمام میل شهدا این است که به قله رضا برسند. هزینه رسیدن به رضوان الهی جان دادن است. نهایت آمال و آرزوی عبد جلب رضایت مولاست. خدای متعال این خواسته بزرگ را در طول ماه رجب در دسترس انسانها قرار داده است. چه فضیلتی بالاتر از این؟

 • اجازه غلبه گفتمان باطل در جامعه را ندهیم

  میلاد حضرت جواد(ع) - 24 اسفند 97: اگر گفتمان باطل در جامعه غلبه پیدا کرد، از دست امام جواد(ع) هم کاری بر نمی آید. امام کسی است که مرز بین حق و باطل را مشخص میکند. دشمن کاری میکند که مردم نسبت به امام شک کنند؛ همین شک کافیست. ما با روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه نباید این اجازه را بدهیم.

 • علی(ع) مدل زندگی و بندگی

  میلاد امیرالمومنین(ع) - 28 اسفند 97: محبت صرف به امیرالمومنین(ع) کافی نیست. زندگی امیرالمومنین(ع) داستان نیست که بشنویم و از کنارش عبور کنیم، و زندگی خودمان را داشته باشیم. چه مردم و چه مسئولین باید علی(ع) را الگوی زندگی خود قرار دهند.

 • کمک به سیل زدگان وظیفه مردم و مسئولین

  عید مبعث - 16 فروردین 98: اگر کسی اهل فضیلت شد نسبت به دیگران فقط حس ترحم ندارد، بلکه تواضع دارد. یعنی خودش را خرج خدمت به مردم میکند. پاشنه ها را بالا میکشد و در نقاط سیل زده به کمک مردم می شتابد. فقط دلش به حال سیل زدگان نمی سوزد. رهبرانقلاب تاکید کردند در کمک به سیل زدگان هم مسئولین وارد شوند و هم مردم.

 • سپاه پاسداران زاده انقلاب اسلامی حسینی است

  میلاد امام حسین(ع) - 20 فروردین 98: تنها نهادی که از دل انقلاب اسلامی جوشید، سپاه پاسداران است. موهبتی بنام بسیج یکی از توفیقات سپاه پاسداران است. بعد از جنگ هم سپاه منزوی نشد و وارد عرصه سازندگی شد. تربیت حسینی در سپاه بیشتر از هرجای دیگری اتفاق می افتد. در فتنه ۷۸ و ۸۸ بازهم سپاه بود که مقابل فتنه ایستاد. اینها ثمره وجودی حسین بن علی(ع) است.

 • عشق به خدا لازمه سربازی امام عصر(عج)

  جشن نیمه شعبان - ۳۰ فروردین ۹۸:‌ یاران امام زمان(عج) خدا را دوست دارند و خدا هم آنها را دوست دارد. ما گاهی در محبت اهلبیت و دوست داشتن مومنین هم مشکل داریم. کسیکه عاشق خدا شد، عاشق مردم هم میشود. خدای متعال در سیل اخیر ما را امتحان کرد. جوان مومن انقلابی برای آمادگی جامعه جهانی برای تشکیل حکومت بقیه الله(عج) آرام و قرار ندارد.

 • حضور حضرت معصومه(س) در قم حضور فعالی است

  ولادت حضرت معصومه(س) - ۱۴ تیر ۹۸: آخرالزمان اهل قم حجت بر همه خلائق میشوند. حضور حضرت معصومه(س) در قم حضور فعالی است. اگر هم تمام ایران را خواب ببرد، قم باید بیدار باشد. همجواری با حضرت معصومه(س) اجازه زندگی راحت طلبانه به ما نمیدهد. عرصه های جهادی در بیانیه گام دوم انقلاب برای ما مشخص شده. باید در این عرصه ها بی وقفه و خستگی ناپذیر وارد شویم.

 • نظر امام رضا(ع) درباره مفسدین اقتصادی

  میلاد امام رضا(ع) - ۲۱ تیر ۹۸: امام رضا(ع) می فرماید اسلام یعنی برائت از کسیکه اموال بیت المال را بین ثروتمندان تقسیم می کند، و کسی را بکار می گمارد که دانایی انجام مسئولیت را ندارد. اخیرا آماری اعلام شده که هشتاد درصد تسهیلات بانکی در اختیار تنها ۲۰۰نفر قرار گرفته است. کسانیکه نمی دانند بیت المال را چگونه باید هزینه کنند. اسلام از این دسته انسانها تبری می جوید.

 • انقلاب اسلامی تحقق عینی غدیر است / ما امری واجب تر از تحقق فرامین امام در جامعه نداریم

  عید غدیرخم - ۲۸ مرداد ۹۸: خداوند در آخرالزمان برای تحقق غدیر این ملت را در نظر گرفته. ما کاری واجب تر از تحقق فرامین امام در جامعه نداریم. غدیر یعنی جاانداختن امر امام در جامعه بین مردم. باید ارتباط بین غدیر و انقلاب اسلامی را برای مردم جا بیندازیم. در بیانیه گام دوم عرصه های هفتگانه این فعالیت مشخص شده است.

 • تکیه زدن بر بالشت ها ممنوع!

  میلاد امام موسی کاظم(ع) - 1 شهریور 98: موسی بن جعفر(ع) فرمود اگر شیعیانم را امتحان کنم همه مرتد میشوند، و از امتحان سربلند خارج نمیشود. اینها خودشان را شیعه علی(ع) میدانند؛ درحالیکه شیعه علی(ع) کسی است که عملش قولش را تصدیق کند. رهبرانقلاب هفت عرصه جهاد برای ما مشخص کرده اند. تکیه زدن بر بالشت ها ممنوع است؛ باید در این عرصه های هفتگانه جهاد وارد شویم.

 • ازدواج پیامبر(ص) و خدیجه(س) برای ما الگوست

  سالروز ازدواج پیامبر(ص) و خدیجه کبری(س) - ۱۷ آبان ۹۸: خانواده ها و جوانان ما باید بدانند ارزش در ازدواج به چیست. نداشتن مال عار نیست. عار این است که انسان را با مالش اندازه گیری کنند و ارزش انسان را به دارایی او بسنجند. این فرهنگ غلط باید بین ما اصلاح شود. به داستان ازدواج پیامبر(ص) و خدیجه کبری(س) بپردازیم. فرهنگ این خواستگاری باید وارد خانواده های ما شود.

 • سریال بی پایان تهمت های رییس جمهور به ائمه هدی(ع)

  میلاد پیامبراکرم(ص) وامام صادق(ع) - ۲۴ آبان ۹۸: رییس جمهور یکبار گفت خدا وعده داده صلح کنندگان را یاری کند!‌ بعد گفت امام حسین(ع) با عمرسعد مذاکره کرد. باز صلح امام حسن(ع) را رویه ثابت دانست. اخیرا هم گفته پیامبر(ص) با کفار عهد می بست و آنها عهد می شکستند، و باز با آنها پیمان می بست. حوزه علمیه هم حرکتی انجام نمی دهد!

 • آشوبهای اخیر یک جنگ امنیتی تمام عیار بود

  ورود حضرت معصومه(س) به قم و هفته بسیج - ۱ آذر ۹۸: رهبرانقلاب دو سال قبل به بسیجیان گفتند نباید به دشمن مجال اعمال خصومت داده شود. ما این توصیه را انجام ندادیم؛ دشمن مجال فتنه پیدا کرد. ما بیشتر از این که دولت و مجلس را نقد کنیم، ‌خودمان را مواخذه میکنیم. ما باید طوری عمل کنیم که نفاق جرأت اظهار وجود پیدا نکند. باید خودمان را یک عنصر امنیتی تربیت کنیم.

 • اگر رهبر انقلاب جنگ امنیتی اخیر را مدیریت نمی کردند،‌ هزاران کشته می دادیم

  میلاد امام عسکری علیه السلام - ۱۳ آذر ۹۸:‌ اگر رهبرانقلاب جنگ امنیتی اخیر را مدیریت نمیکردند،‌ ما هزاران کشته میدادیم. مگر آقای روحانی نگفت توقع ما خیلی بالاتر از این خسارات بود؟ با کمال پررویی! اگر رهبرانقلاب این فتنه را مدیریت نمیکردند، و مردم مثل فتنه ۸۸ دو طیف میشدند چه؟ اگر جنگ ملت با ملت میشد، چه اتفاقی می افتاد؟!

 • چرا داعیه داران ولایتمداری ولایتمدار نیستند و این همه اختلاف دارند؟!

  میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها - ۲۵ بهمن ۹۸: چرا داعیه داران ولایتمداری ولایتمدار نیستند و این همه اختلاف دارند؟ چرا فکر میکنند رهبر جامعه هستند؟! شب انتخابات به یاد مردم و ولایت افتاده اید؟ پرونده شما وقتی بسته شد که رهبرانقلاب گفتند«لایعرف الحق بالرجال». ما حق را بنا نیست با شما بشناسیم. باور کنید امروز شما چهره ها همه کاره نیستید! مردم شایسته خیلی بهتر از شما هستند.

 • در این جنگ بیولوژیک باید با اعتماد به خدا بر ترسمان غلبه کنیم

  میلاد امام جواد علیه السلام - ۱۴ اسفند ۹۸: امروز نظام سلطه همه جوره با ما در جنگ است. ما نمیخواهیم قبول کنیم این یک جنگ بیولوژیک است؟ خواستند با داعش دل مردم را خالی کنند،‌ نتوانستند. الان با این ویروس با کمترین هزینه دل مردم را خالی کرده اند. ما به اعتماد به خدا نیاز داریم. مگر زمان جنگ رزمندگان ترس نداشتند؟ داشتند، اما با توکل و اعتماد به خدا از ترسشان گذشتند.

 • مسئول باید نسبت به ولی جامعه متعصب باشد

  میلاد امیرالمؤمنین علیه السلام - ۱۶ اسفند ۹۸: مسئول باید نسبت به ولی جامعه متعصب باشد. اگر مسئولی متعصب نباشد، چشمش به خارج از کشور خواهد بود. چنین فردی دستورات ولی را جامه عمل نخواهد پوشاند. رهبرانقلاب میگویند اقتصاد مقاومتی، اما پیگیری نمیشود. محرومیت زدایی صدر وظایف مسئولین بیان شده، اما شما در مناطق محروم ببینید اوضاع چگونه است.

 • آنچه که ارزش کشته شدن امام حسین علیه السلام را دارد!

  میلاد امام حسین علیه السلام - ۸ فروردین ۹۹: خداوند فرمود درست است این فرزند توسط امت کشته میشود، اما در نسل او امامت و جانشینی توی پیامبر قرار داده شده. عامل اصلی بدنیا آمدن نور سیدالشهدا تداوم امامت و وصایت پیغمبر صلی الله علیه وآله است. این امر انقدر مهم است که ارزش دارد سیدالشهدا علیه السلام در این راه به شهادت برسد. اهمیت جایگاه امامت انقدر بالاست.

 • علی اکبر علیه السلام معیار حق مداری

  میلاد علی اکبر علیه السلام - ۱۵ فروردین ۹۹: وای بحال جامعه ای که جوانانش بخاطر منافع از حق کوتاه بیایند؛ چنین جامعه ای از افق تربیت دینی فاصله گرفته است. علی اکبر علیه السلام معیار حق مداری است. جوان یعنی انسان رقیق القلب و در عین حال با تعقل عمیق و حق مداری. جوانان ما ببینند این خصوصیات درون آنها وجود دارد یانه. باید با علی اکبر علیه السلام جوانی خودمان را احیا کنیم.

 • مبارزه و مجاهده، ملاک تشخیص منتظر حقیقی

  جشن نیمه شعبان - ۲۱ فروردین ۹۹: قیام برای نجات قاطبه بشر مأموریت امت اسلام است. اصلی ترین نیاز بشر امنیت است. امروز بشریت در آستانه پذیرش حقایق اسلام است. این یعنی انقلاب اسلامی به مقصد خود رسیده. اثبات آمادگی ما برای درک ظهور، مبارزه و مجاهده ماست. اگر کسی داعیه مهدویت داشت اما در میدان مبارزه نبود، او را رها کنیم.

 • منافع مردم با اجرای قانون اسلام تأمین می شود

  ولادت امیرالمومنین(ع)-6 اسفند 99: رییس جمهور میگوید «قانون یک جمله و یک خط نوشته است، و مهم منافع ملت است»! منافع ملت با عملی شدن دستورات الهی تأمین میشود و لاغیر؛ اگر پیرو علی بن ابیطالب علیه السلام هستیم. یادتان رفته حضرت امام فرمود باید قانون در این کشور حکومت کند؟ اگر ما 250 هزار شهید دادیم، برای این بود که قانون اسلام در جامعه اجرا شود.

 • تردید نسبت به امام عامل غیبت

  آغاز امامت امام عصر(عج) – ۹ آبان ۹۹: آنچه باعث غیبت امام زمان ارواحنا فداه شد، تردید شیعیان نسبت به امام بود؛ و آنچه که امام زمان ارواحنا فداه را به ما باز می گرداند، حزب الله غالب است، یعنی جوانان مومن آخرالزمان که مطابق روایات قبل از ظهور بر کفار پیروز میشوند و زمینه حکومت جهانی امام عصر ارواحنا فداه را فراهم میکنند.

 • حمله به رسول خدا(صلی الله علیه وآله) وحشی گری رسانه ای

  میلاد پیامبراکرم و امام صادق - 13آبان99:ما در مواجهه با یک جبهه زخم خورده و مستأصل از مستکبرین هستیم که دیوانه وار وارد عمل شده. با این حمله شان به رسول خدا صلی الله علیه وآله یک نوع وحشی گری رسانه ای از خود نمایان کردند. امروز تکلیف ما این است که قدرتمند شویم برای فردایی بسیار نزدیک. همه ما این وظیفه را داریم. شواهد و قرائن زیادی مبنی بر این وجود دارد.

 • انتخاب بایدن، فرصت طلایی؟!

  ورود حضرت معصومه سلام الله علیها به قم-23آبان99:موج رسانه ای که رییس جمهور و وزیر خارجه و معاونش و برخی شخصیتهای سیاسی و رسانه ها در جریان انتخابات آمریکا براه انداختند، مبنی بر اینکه پیروزی بایدن بهترین فرصت است که وارد مذاکره با آمریکا شویم. همین دموکراتها برجام را بر ما تحمیل کردند. خودشان هم میگویند که سیاست ما نسبت به ایران با تغییر رییس جمهور تفاوت نمیکند.

 • جنگ تمام عیار بیوسایبرنتیک

  میلاد امام عسکری علیه السلام - 30 آبان 99: ما در یک جنگ تمام عیار بیوسایبرنتیک هستیم، که در نوع خودش بی نظیر است. ما جنگهای بیولوژیک و سایبرنتیک داشته ایم، اما این پدیده تلفیق این دو جنگ است. متخصصی میگفت در برخی ژنها، در مرحله ای سربازان دفاع از ایمنی بدن، تبدیل میشوند به عناصر مهلک تر از ویروس، و ریه ها توسط خود سلولهای دفاعی بدن از بین میروند!

 • مخالفت با امام یعنی نابودی تمام گذشته انسان

  میلاد حضرت زینب سلام الله علیها-28آذر99: جریان نفوذ در بیوت علما باید شناسایی و با آن مقابله جدی شود. طوری نفوذ میکنند که حرف یک فقیه شیعی مثل جناب امجد با حرف مولوی دشمن اهلبیت یکی میشود؛ روح الله زم را شهید می شمارد! این علما باید متوجه شوند که نباید راه طلحه و زبیرها را ادامه دهند. هرکس به مرز مخالفت با امام حق رسید، تمام گذشته اش از بین خواهد رفت.

 • انقلاب اسلامی انقلاب فاطمی است

  میلادحضرت زهرا سلام الله علیها-15بهمن99:امام باقر علیه السلام فرمود مادرم زهرا سلام الله علیها ازنور عظمت خدا آفریده شد،وسپس ائمه اطهار ازاین نور آفریده شدند،برای اینکه مردم رادعوت به قیام برای برپایی حق کنند.انقلاب اسلامی ما انقلاب فاطمی است،چون دعوت به این حق است:رجل من اهل قم یدعوالناس الی الحق.نه فقط قیام فاطمه،بلکه علت خلقت فاطمه دعوت به حق است.

 • سکوت معنادار سایت جماران مقابل تحریفهای خط حضرت امام

  میلاد امام باقر علیه السلام-24بهمن99: وقتی در دهه فجر تحریفهای آشکار نسبت به خط و راه امام توسط رئیس جمهور انجام می گیرد، سایت جماران سکوت میکند؛ اما در بیانیه صادر شده توسط نهاد انقلابی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، وقتی از بنیانگذار جمهوری اسلامی و آرمان و اهداف قیام او نام برده میشود، اما از روی سهو فقط نام حضرت امام ذکر نمیشود، جنجال بپا میکند و تهمت میزند.

 • اختیاری شدن درس ولایت فقیه در مدارس خیانت به نسل آینده است!

  میلاد امام جواد علیه السلام-1اسفند99: بخشنامه ای صادر شده که بخاطر شرایط کرونا، تدریس برخی درسها اختیاری است، از جمله درس ولایت فقیه است! پس دانش آموزان ما کجا باید با مباحث دینی و شیعی و ولایی آشنا شوند؟ شما به نسل آینده خیانت میکنید با این کار. این نسل باید مقابل این دشمنی که به کمک علم و فناوری و شبکه مجازی میخواهد بر عالم سیطره پیدا کند، بتواند بایستد.

 • نظم نوین جهانی یعنی تقابل با بعثت

  جشن عید مبعث - ۲۲ اسفند ۹۹: در کنار توحید، باید با دشمن این توحید هم بجنگیم. استکبار دشمن توحید و دشمن خدا و دین خداست. کسینجر میگوید ما کوید 19 را برای ایجاد نظم نوین جهانی مبتنی بر دانش و حاکمیت سایبرنتیک ایجاد کردیم. این یعنی تقابل با بعثت! این همان أَنَا رَبُّکُمُ الْأَعْلی است که فرعون ادعا میکرد.

 • مردم دوباره فریب فریبکاران را نخورند!

  میلاد حضرت معصومه(سلام الله علیها)-21خرداد1400: امیرالمومنین علیه السلام فرمود: شما را فریب دادند و شما هم فریب خوردید و فهمیدید که فریب میخورید. مردم ما باید بدانند از ناحیه ای که فریب خوردند و میدانند که فریب خوردند، دوباره فریب نخورند. به کسانیکه یکبار به آنها دروغ گفته اند اعتماد نکنند. کافیست دوباره فریب نخوریم. به کسانیکه با شما صادق نبودند اعتماد نکنید.

 • شکست نقشه پشت پرده جریان اصلاحات در انتخابات

  دهه کرامت-۲۸خرداد۱۴۰۰: بنا بود قبل از انتخابات آمریکا مقداری از تحریمها را به دروغ بردارد، و به اسم خسارت کرونا پولهایی به حساب مردم واریز شود، و به اسم آزادشدن پولهای بلوکه شده آمریکا تمام شود، تا در آستانه انتخابات نظر مردم را بسمت کاندید موردنظر اصلاحات برگردانند. اسمش را هم بمب خبری گذاشتند. اما همتی در صحبت با اقتصاددانان ناخواسته صحبتهایی کرد که این نقشه را بهم زد.

 • علما مثل امام رضا به میدان بیایند

  میلاد امام رضا(ع)-31خرداد1400: انقلاب اسلامی از همین «لا اله الا الله» شکل گرفت؛ اثبات توحید و نفی الوهیت غیرخدا؛ نه به ظلم، نه به پهلوی و غرب و شرق. این همان فریاد 1400 سال پیش امام رضا علیه السلام است که امروز جواب داده. علمای ما میخواهند مثل امام رضا علیه السلام به میدان بیایند یا نه؟! اگر نیایند مغضوب خدا خواهند بود؛ که امامی داشته باشند اما به او اقتدا نکنند.

 • برنامه ریزی و قدرت، دو شرط لازم حکومت اسلامی

  میلاد پیامبراکرم و امام صادق-۳۰مهر۱۴۰۰: دو امر مهم برای تحق اهداف دین اسلام مورد نیاز است. اول برنامه ریزی است؛ تعیین مناسبات اجتماعی. دومین نیاز، ایجاد قدرت است. وجود حکمرانی مطلق. ما در زمینه های مختلف باید قدرتمند شویم. در فضای مجازی چقدر بذر ناامیدی و یأس در دل مردم می پاشند. همه مردم و جوانان در حوزه تبیین باید وارد شوند؛ تواصی به حق.

 • هجرت حضرت معصومه کامل کننده زنجیره جهاد امام رضا بود

  ورود حضرت معصومه به قم-7آبان1400: دشمن با جنگ نرم پیچیده علایق و سبک زندگی مردم را میخواهد عوض کند. سراغ قلبها و چشمها و فکرها و سلیقه ها رفته. باید با این حرکت دشمن مقابله کرد. راهکار قرآن برای این مبارزه تَواصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَواصَوْا بِالصَّبْرِ است. همه باید از یکدیگر محافظت کنند. هجرت حضرت معصومه سلام الله علیها بدستور امام رضا نمونه بارز این مبارزه و تواصی به حق بود.

 • مقام زینب کبری به دفاع او از حق است

  میلاد حضرت زینب-19آذر1400: زینب کبری سلام الله علیها خطاب به عبیدالله فرمود تعجب میکنم از کسیکه امامش را کشته و میداند خدا بواسطه قتل امامش از او انتقام میگیرد، اما دم از شفا میزند. زینب کبری برای اطرافیان و دیگران و آیندگان امر را تبیین میکند. ما با کسانی درگیر هستیم که قتل امام جامعه را شفا میدانند. این یعنی تبیین. این دفاع از حق است که تعالی زینب کبری را نشان میدهد.

 • کلید حکمرانی عالم به دست فاطمه است

  میلاد حضرت زهرا - 1 بهمن 1400: إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَر. جریان رهبری پیغمبراکرم بواسطه حضرت زهرا ادامه پیدا کرد؛ ادامه جریان وراثت حکمرانی خداوند در عالم. این میلاد یک میلاد کاملا سیاسی است. پیغمبراکرم فرمود از فاطمه فرزندانی بدنیا خواهند آمد که جانشینان خداوند روی زمین خواهند بود. کلید حکمرانی عالم به دست فاطمه زهراست.

 • حوزه علمیه باید بین روحانی انقلابی و روحانی ضدانقلاب مرز ایجاد کند

  میلاد امام جواد-22بهمن1400: مجمع های ضاله روحانیون مبارز و مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، بمناسبت دهه فجر طی بیانیه ای آرمانهای انقلاب و امام را تحریف کرده اند. این یعنی آنتی تز انقلاب. علما از قم و حوزه علمیه دفاع کنند. حوزه علمیه باید بین روحانی انقلابی و روحانی ضدانقلاب مرز ایجاد کند. بین کسیکه صادقانه اسلام را عرضه میکند، و کسیکه حکمرانی اسلامی را تحریف میکند.

 • شرط ایمان، پذیرفتن ولایت علی و اطاعت از اوست

  میلاد امیرالمومنین-25بهمن1400: این انقلاب رهبری دارد که قدم به قدم طبق روش و سنت امیرالمومنین پیش می رود. کونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا. این منطق و مرام امیرالمومنین است که امروز کفر و استکبار جهانی را به زانو درآورده. شرط ایمان، پذیرفتن ولایت امیرالمومنین و اطاعت از اوست. رابطه شیعه با امیرالمومنین، رابطه تولّا است. همه ما باید با امیرالمومنین زندگی کنیم.

 • تحقق اهداف بعثت، نیازمند تشکیل حکومت اسلامی است

  جشن مبعث-9اسفند1400: برای تحقق اهداف بعثت، تشکیل حکومت اسلامی لازم است. لذا پیغمبراکرم مأمور به تشکیل حکومت اسلامی بود. اما در هر زمان، عده ای هستند که نمی خواهند این اهداف تحقق پیدا کند. امنیت و آرامش روحی و روانی مردم را به مخاطره می اندازند. مثل همین جنگ بیوسایبرنتیک و کرونا. ما باید برای تحقق احکام خداوند در جامعه این مانع ها را از میان برداریم.

 • ولادت سیدالشهدا ضمانت امامت و ولایت

  میلاد امام حسین-13اسفند1400: بدنیا آمدن اباعبدالله برای هدف بسیار بالایی بود؛ یعنی ولایت و امامت امت. ولادت سیدالشهدا ضمانتی برای امامت و ولایت امت است. همه مدیون حسین هستند. نه فقط بخاطر قیامش، بلکه بخاطر بودنش. یکی از راههای شکرگذاری این نعمت و ولادت، همین انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی مسئله اش تحقق ولایت و حکومت بقیه الله الاعظم در جهان است.

 • اگر مردم حق امام را ادا کردند، امام هم جامعه را هدایت می کند

  میلاد امام رضا - 20 خرداد 1401: امام رضا فرمود بخاطر رسول خدا شما مردم حقی بر گردن امام دارید، و امام هم حقی بر گردن شما دارد. حق مردم این است که امام جامعه را هدایت و مدیریت کند. حق امام این است که مردم حرف او را بشنوند و اطاعت کنند. فرمود اگر شما حقی که من بر گردنتان دارم را ادا کردید، واجب می شود که من هم حق شما را ادا کنم!

 • اهلبیت در میدان مبارزه با ما کار دارند، نه فقط در مجالس

  میلاد امام هادی - ۲۴ تیر ۱۴۰۱: «بِأبى أَنْتُمْ وَ اُمّى وَ أهْلى وَ مالى وَ اُسْرَتى» باید در زندگی ما تحقق عملی پیدا کند. اهلبیت در میدان مبارزه با جان و مال ما کار دارند، نه فقط در مجالس مذهبی. آنجایی که برای احقاق حق امام لازم است مبارزه کنیم و هزینه بدهیم، باید در میدان باشیم. در میدان دشمنی با دشمنان اهلبیت باید هزینه بدهیم. در میدان اثبات ولایت اهلبیت باید بایستیم.

 • غدیر توانمندی اسلام برای مدیریت جامعه را به اثبات رساند

  جشن عید غدیر - ۲۶ تیر ۱۴۰۱: انقلاب اسلامی با تکیه بر غدیری برپا شد، که آن روز مقبولیتی بین مردم نداشتند. می گویند دین نمی تواند در جامعه حاکمیت کند. تاجزاده می گوید ولی فقیه باید احکام اسلام را پیاده کند، و اسلام توانایی اداره جامعه را ندارد. غدیر توانمندی اسلام برای مدیریت جامعه را به اثبات رساند. اصل مسئله غدیر این است. این مسئله باید در غدیر برای مردم روشن شود.

 • ولایتمداری یعنی شرح صدر داشتن برای پذیرش امر حق

  میلاد امام کاظم - ۲۸ تیر ۱۴۰۱: اگر خدا نخواهد کسی را هدایت کند، سینه اش را پذیرای دستورات دین و امام جامعه قرار نمی دهد. تاجزاده می گفت «بس است دیگر، چهل سال انقلاب شده، تا کی می خواهد تورم دو رقمی باشد»! وقتی ولی خدا ناصر و یاوری مثل خدا دارد، تو چرا نمی توانی به او اعتماد کنی؟ خدا او را کمک می کند. مشکل اینها این است که نمی توانند به خدا اعتماد کند.

 • قاعده خوشبختی: تحمل سختی، تواضع، بندگی خدا، سعادت / قاعده بدبختی: راحت طلبی، تمرّد، تکبّر، نابودی!

  سالروز ازدواج پیامبراکرم و حضرت خدیجه-۱۵مهر۱۴۰۱: قرآن می فرماید در هیچ امتی نبی مبعوث نکردیم مگر اینکه مردم را با مشکلات روبرو کردیم، بلکه فرمان پیامبران اطاعت شود. ما باید سختی بکشیم تا متواضع شویم. متواضع شویم تا بندگی کنیم. بندگی کنیم تا به سعادت ابدی برسیم. اگر راحت زندگی کنیم، متواضع نخواهیم بود. اگر تواضع نداشتیم و در برابر خدا تکبر کردیم، نابود میشویم.

 • چهار وظیفه مسلّم ما نسبت به رسول خدا

  میلاد پیامبراکرم و امام صادق - 22 مهر 1401: طبق آیه 157 سوره اعراف ما چهار وظیفه در قبال رسول خدا داریم: به او ایمان بیاوریم؛ او را تعظیم و تکریم کنیم؛ او را نصرت و یاری دهیم؛ و از قرآن تبعیت کنیم. تکلیف ما نسبت به رسول خدا مشخص است. دین اسلام باید در عالم فراگیر شود. این وظیفه ماست پیغمبراکرم را در این راه یاری کنیم.

 • چرا هیچکس در برابر توهین های به ولایت فریاد نمی زند؟ / آیا حرمت امام جامعه بیشتر از چادر ناموس ما نیست؟!

  ورود حضرت معصومه به قم-29مهر1401: تعظیم و تکریم جایگاه ولایت دستور قرآن است. 35 سال است احدی از علما و مراجع ما باندازه رهبرانقلاب به او توهین نشده. این همه اهل منبر چرا در برابر توهین های به ولایت فریاد نمی زنند؟ آیا حرمت امام جامعه بیشتر از چادر بر سر ناموس ما نیست؟! مراقب باشیم توهین به ولایت برایمان کم اهمیت نشود. اصلی ترین مظهر قدرت ما، امام جامعه است.

 • جهاد تبیین، خصوصیت ویژه زینب کبری

  میلاد حضرت زینب-8آذر1401: زینب کبری بگونه ای با مردم کوفه سخن می گوید، گویا فاتح نبرد کربلا و امیر کوفه است! حضرت زهرا از این قدرت بعنوان یک خصوصیت ویژه زینب کبری نام می برد. پشتوانه این کلام فصیح و محکم حضرت زینب، ایمان بالای اوست. اهل علم ما امروز باید کلمات حضرت زینب را مرور کنند.

 • هیچکس حق ندارد از دستورات رسول الله تخلف کند

  میلاد پیامبراکرم(صلی الله علیه و آله) و امام صادق(علیه السلام) - 10 مهر 1402: مراسم سالروز ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) دو شنبه 10 مهر 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) قم برگزار شد.

 • حضرت معصومه بانوی مجاهده بود

  سالروز ورود حضرت معصومه به شهر قم - 14 مهر 1402: مراسم گرامیداشت سالروز ورود حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) به شهر قم در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) جمعه 14 مهر 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) قم برگزار شد.

 • دو دلیل دشمنی مستکبرین با اولیاء خدا از زبان امام عسکری

  میلاد امام حسن عسکری (علیه السلام) - 1 آبان 1402: مراسم جشن سالروز میلاد امام حسن عسکری (علیه السلام) در هیئت محبین اهلبیت (علیهم السلام) قم دوشنبه اول آبان 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • هدف از خلقت عالم: نابودی باطل بوسیله حق

  میلاد حضرت زینب(سلام الله علیها) - 26 آبان 1402: مراسم جشن سالروز میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم جمعه 26 آبان 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • باید بین مردم شور انتخابات ایجاد کنیم

  مراسم جشن سالروز میلاد امام محمد باقر(علیه السلام) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم جمعه 22 دیماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مسجد انصارالحسین(علیه السلام) برگزار شد.

 • یکماه مانده به انتخابات را وقف ولایت و انتخابات کنیم

  مراسم جشن سالروز میلاد فخرالائمه امام جواد(علیه السلام) و حضرت علی اصغر(علیه السلام) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم جمعه 29دیماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • شریعت زدایی، نقشه چهل ساله دشمن برای تضعیف پشتوانه مردمی نظام

  مراسم جشن سالروز میلاد امیرالمومنین(علیه السلام) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم چهارشنبه 4 بهمن ماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان برگزار شد.

 • مردم باید جهاد و مبارزه را از اباعبدالله علیه السلام سرمشق بگیرند

  مراسم جشن سالروز میلاد اباعبدالله الحسین(علیه السلام) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم دوشنبه 23 بهمن ماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • نبرد اصلی امام زمان ارواحنا فداه با منافقین است

  اولین شب مراسم جشن سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم جمعه 4 اسفندماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • نجات بشر وظیفه همه مسلمین است، نه مأموریت مختص امام زمان

  در شب نیمه شعبان دومین شب مراسم جشن سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم شنبه 5 اسفندماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

تخریب قبور ائمه علیهم السلام در بقیع
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۳۱ فروردین ماه از ساعت ۲۰
(قرائت قرآن، احکام، سخنرانی، عزاداری)
مکان:
مقتل الشهداء‌ فاطمیه
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است