• تخریب مزار ائمه بقیع

 • شهادت امام هادی علیه السلام

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، شب شهادت امام هادی علیه السلام، 12 اردیبهشت ماه 93، آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع علیه السلام

 • شهادت امام باقر علیه السلام

  گزیده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان در هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام، شب شهادت امام باقر علیه السلام، 9 مهرماه 93، مقتل الشهداء فاطمیه (سلام الله علیها)

 • متن سخنرانی شهادت امام سجاد(ع) - جمعه 16 آبان 93

 • 23 اردیبهشت 94: سیاست‌مداران ما فقط نگاه کنند به سیره موسی‌بن‌جعفر (ع) که نه حکومت دارد، نه یار دارد و نه می‌تواند آزاد زندگی کند!

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  امروز ما به چنین برخوردهایی نیاز داریم. آمریکایی‌ها مستقیم دارند شما را می‌زنند، سیاست‌مداران ما فقط نگاه کنند به سیره موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) که نه حکومت دارد، نه یار دارد و نه می‌تواند آزاد زندگی کند! امامی که در 35 سال دوره امامت‌اش، 14تا 15 سال زندانی کشید. حضرت باقی‌اش کجا بوده‌اند؟! می‌جنگیدند، سازماندهی می‌کردند. فردی به مدینه آمد و پس از آن به خدمت خلیفه وقت رفت و گفت: «من ندیده‌ام که در جامعه اسلامی دو خلیفه باشد!» هارون‌الرشید عصبانی شد و گفت: «چه می‌گویی؟!» گفت: «تو خلیفه مسلمین هستی یا موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام)؟! تو از مسلمین خراج می‌گیری یا او؟! مردم پول‌شان را دارند به او می‌دهند!» چنین اتفاقاتی نشان از اعتبار اجتماعی موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) دارد در عین حال که ایشان کار سیاسیِ مخفی انجام می‌داد. شیعیان در اقلیت محض بودند.
  شب شهادت امام موسب بن جعفر(علیهماالسلام) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 23 اردیبهشت 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • به روح عزادای توجه کنیم: دفاع از مظلوم

  شهادت امام عسکری(ع) 25 آبان 97: دغدغه امروز برخی حزب اللهی های ما این است که دهه محسنیه بگیریم یا نه. این بازی در میدان دشمن است. مسئله اصلی امروز بلندکردن فریاد امیرالمومنین(ع) و صدیقه کبری(س) است. تعداد مجالس عزاداری مسئله اول نیست؛ مسئله مهم روح عزاداری است. کسیکه میدان مبارزه و مجاهده را رها کند، گریه و عزاداریش هم راهگشا نخواهد بود.

 • حضرت معصومه(سلام الله علیها)؛ شهید اطاعت از ولی - 10 بهمن 93

  شب شهادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 10 یهمن ماه 93 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  خدا با قربانی کردن حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها می خواست بفهماند که اصل بر همراهی با امام است.
  اگر همین یک درس را از حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها بگیریم، والله برای امامِ زمانمان بس است...

 • باید صبر کرد؛ توافق لوزان هنوز هندوانه دربسته است... ما به اعتماد رهبرمان اعتماد داریم... متن سخنرانی شب وفات حضرت ام البنین(س) - 14فروردین94

  شب وفات حضرت ام البنین(سلام الله علیها) - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 14 فروردین 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)
  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  باید صبر کرد؛ توافق لوزان هنوز هندوانه دربسته است... ما به اعتماد رهبرمان اعتماد داریم...

 • اگر عاشق خدا در جامعه زیاد شد، دنیاطلبان جرأت اظهار وجود پیدا نخواهند کرد / استکبارستیزی خصوصیت اصلی و بارز شهدای ۱۵ خرداد ۴۲

  کسی که در اعماق وجود خود عاشق خدا باشد، در راه احیای حاکمیت الهی در مقابل تمام قدرتهای ظالم و مستکبر خواهد ایستاد و تا نابودی کامل آنها از پا نخواهد نشست. مثل حسین بن علی (ع) و زین العابدین (ع) و زینب کبری (س) که با تمام وجود و توان در این راه قدم گذاشتند و تمام هستی خود را هم در این راه فدا کردند. کسی که می خواهد کربلایی شود، باید اتصال خود را به خدا قوی و محکم کند.

 • متن سخنرانی شب شهادت امام هادی(علیه السلام) - سه شنبه اول اردیبهشت 94

 • متن سخنرانی شب تخریب مزار ائمه بقیع علیهم السلام - دوم مرداد 94

  حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان:
  شب تخریب مزار ائمه بقیع - هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) - 2مرداد 94 - قم - مقتل الشهداء فاطمیه(سلام الله علیها)

 • هجرت حضرت معصومه(س) نقشه مأمون را خنثی کرد و منشأ حرکتهای بعدی شد

  حضرت معصومه(س) هنگام حرکت و هجرت به نتیجه نگاه نکردند. به این نگاه نکردند که آیا این حرکت در ظاهر و در کوتاه مدت به نتیجه میرسد یا نه. بلکه به وظیفه شان عمل کردند. حضرت امام(ره) هم با الگوگیری از قیام حضرت معصومه(س) دست به قیام زدند، و وقتی هیچکس همراه ایشان نبود مردم را دعوت به قیام و جهاد کردند، و به نتیجه هم نگاه نکردند.

 • اختلاف بین حزب اللهی های ما بخاطر متصل نبودن آنها به امام جامعه است

  اگر رهبر انقلاب احمدی نژاد را از ورود به عرصه انتخابات منع کردند، بخاطر بیم ایجاد تزلزل در نظام بود. اما نباید انتظار داشته باشیم رهبر انقلاب هر کاندیدی را که نظر مثبتی روی او ندارند از ورود به این عرصه منع کنند، و منع نکردن ایشان دلیل بر رضایت ایشان نیست. ما باید بدنبال این باشیم که بفهمیم نظر رهبر انقلاب نسبت به کدام کاندید مثبت است، نه اینکه صرفا با ورود کدام کاندید مخالف نیستند، و ما بدنبال آن کاندید برویم. باید سطح نگاه و درک و فهم حزب اللهی های ما بالا برود و بدنبال جلب رضایت ولی باشند.

 • معرفی شخصیت حضرت حمزه(ع) نفاق را رسوا می کند

  ایام شهادت حضرت حمزه(ع) - تیرماه۹۶: کسانی که پای مبارزه ایستاده اند را باید تکریم کنیم. اینها خار چشم منافقین هستند. اردوهای راهیان نور از این جهت مهم است که رزمندگان و خانواده های آنها باید تکریم شوند، و یاد شهدا زنده شود تا منافقین نتوانند در کوس مذاکره با دشمن بدمند. تکریم شهدا جریان نفاق را رسوا میکند. راه مبارزه با جریان نفاق بلندکردن پرچم مبارزین و مجاهدین است؛ راه دیگری ندارد.

 • 9دی تجلی اتصال عمیق ایمانی مردم به خدا

  شهادت حضرت معصومه(س) و بزرگداشت 9دی - 8دی 96: رهبرانقلاب در جواب اینهایی که در این جریان تخریب قوا، بویژه قوه قضائیه وارد شدند فرمود شما انقلابی نما هستید، نه انقلابی! این فرد باید بداند که مردم را شما خط نمی دهید که دارید تحریک می کنید که علیه هم قوه قضاییه، هم قوه مجریه، هم قوه مقننه قیام کنند! خدا می فرماید خودتان را بر امام جامعه ترجیح ندهید.

 • عالمان ترسو و دنیاطلب، قاتلان امروز امام باقر(ع)

  شهادت امام باقر(ع) 26مرداد97: وقتی فرعون استکبار ورزید، خداوند به موسی فرمود من او و لشکرش را در دریا غرق کردم و نابودش کردم؛ من با ظالمین اینگونه برخورد میکنم. شمای آیت اللهی که جرأت مبارزه با آمریکا را ندارید، حق ندارید بزدلی خود را به قرآن نسبت دهید. باقر العلوم(ع) را امثال شما کشتند.

 • چرا حزب اللهی ها با مردم کاری ندارند؟

  شهادت امام سجاد(ع) ۳۰ شهریور ۹۷: حزب اللهی های ما بخاطر این سراغ مردم نمیروند، چون ظرفیت و تحمل برخورد بد از طرف مردم را ندارند. با این روحیه نمیتوان در جامعه تغییر اساسی ایجاد کرد. حسینی بودن امروز یعنی مثل امام سجاد(ع) و حضرت زینب(ع) عمل کردن بعد از عاشورا.

 • همایش اخیر بسیجیان یک آماده باش همگانی بود

  شهادت امام سجاد(ع) 13 مهر 97: بیانات رهبرانقلاب در همایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) در ورزشگاه آزادی خیلی اهمیت داشت و در تاریخ انقلاب ماندگار شد. این همایش یک آماده باش همگانی بود برای حضور جوانان در میدانهای جنگ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، و نظامی.

 • حضرت معصومه ی مجاهد را همه نمی پسندند!

  شهادت حضرت معصومه(س) - 26 آذر 97: برخی نمی خواهند بگونه ای سخن بگویند که مبادا شائبه سیاسی و انقلابی پیدا کند. خونهای ریخته شده کاروان همراه حضرت معصومه(س) را شما نمی بینید؟ حضرت معصومه(س) در چه شرایطی به ایران و قم آمدند؟ اگر بخواهیم سبقه ی انقلابی حرکت حضرت معصومه(س) را حذف کنیم، به ایشان ظلم کرده ایم.

 • گریه بر اهلبیت به قلب حیات می بخشد؛ انقلاب و دفاع مقدس را اهل اشک پیش بردند

  شهادت امام رضا(ع) بروایتی - ۴ مرداد ۹۸: این گریه ها قلب را زنده میکند. کاش شما کمی از خواسته های نفس دست می کشیدید و به جبهه ها میرفتید تا ببینید کسانیکه در مجالس اهلبیت ناله میکنند چه نشاط و قدرتی دارند، که هشت سال جنگ را پیش بردند. اینها کشور را حفظ کردند یا شما؟ البته این مطلب خیلی فراتر از درک شماست، که جز دستورالعملهای غربی به چیز دیگری ایمان ندارید.

 • درس امام باقر(ع) به ما: دنبال احکام خدا باشیم، نه کنوانسیونهای غرب

  شهادت امام باقر(ع) - 18 مرداد 98: امام باقر(ع) بخاطر نشر احکام خدا به شهادت رسید. مبارزه امام باقر(ع) این بود ‌که شکم باطل را درید و حق را از بطن باطل خارج کرد و نشر داد. در زندگی فردی و اجتماعی بدنبال احکام خدا باشیم نه در پی اجرای کنوانسیونهای غرب، که میگویند کودک تا هجده سالگی حق دارد با هرکسی بخواهد رابطه جنسی داشته باشد و والدین حق ندارند ممانعت کنند!

 • وضعیت فعلی اقتصاد نتیجه تفکر لیبرالی غربگرا

  شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها - ۱۵ آذر ۹۸: اگر ایمان ما ضعیف شود، اشرار بر ما حکومت خواهند کرد. بعد از چهل سال از انقلاب، اشرار اینگونه امنیت کشور را به مخاطره بیندازند؟ چرا باید مسئله بنزین تبدیل به بحران امنیتی شود؟ چون مردم مشکل اقتصادی دارند. سه رییس جمهور ما طی سی سال اخیر کشور را با تفکر لیبرالی غربگرا اداره کرده اند.درحالیکه دین برای آبادانی کشور برنامه دارد.

 • مشکل اساسی امام هادی علیه السلام

  شهادت امام هادی علیه السلام - ۹ اسفند ۹۸: مشکل امام هادی علیه السلام این بود که مردم به ایشان احترام میگذاشتند و ایشان را به امامت قبول داشتند، اما همه چیز را از جانب ایشان نمیدانستند. هم و غم ما را ائمه از بین میبرند. اگر مردم از بیماری کرونا دچار نگرانی شده اند، باید به ائمه پناه ببرند. تا این باور مردم نسبت به شخص امام جامعه و هدایتهای او اصلاح نشود،‌ مشکلات همچنان هست

 • ویروس کرونا بیشتر از جسم، روان و اعتقادات مردم را نشانه گرفته

  وفات حضرت زینب سلام الله علیها - ۱۹ اسفند ۹۸: ویروس کرونا باورهای مردم را نشانه گرفته. در دین سفارش شده هنگام بلا مردم در خانه خدا جمع شوند و انابه داشته باشند. بله، بهداشت را رعایت کنیم، اما باقی امور را به خدا محول کنیم و به او توکل کنیم. برخی میگویند دوره زمانه عوض شده؛ جنگ نوین است. قانون خدا که عوض نمیشود. مردم مراقب باشند دین و اعتقاداتشان را از دست ندهند.

 • به بهانه خانه نشینی جهاد را تعطیل نکنیم!

  شهادت امام کاظم علیه السلام - ۱ فروردین ۹۹: اگر بگویند مساجد و هیئتها را تعطیل کنید، برخی زود انجام میدهند؛ اما وقت کار و جهاد از آنها خبری نیست! ضدعفونی کردن معابر، غسل و تدفین اموات، و خدمت به بیماران در بیمارستانها باید ادامه پیدا کند. برخی استانها کشته های کرونا را بدون غسل دفن میکنند؛ به داد اموات مسلمان برسید! امام کاظم علیه السلام کشته عافیت طلبی شیعیان شد.

 • تحول خواهی و تحول آفرینی، دو انتظار رهبرانقلاب از جوانان

  سالگرد رحلت حضرت امام(ره) - ۱۴ خرداد ۹۹: جوانان امروز برای تحول در امور یک پشتوانه محکم مثل مبانی اندیشه حضرت امام دارند. رهبرانقلاب گفتند جوانان هم تحول خواه باشند و هم تحول زا؛ ایشان از جوانان میخواهند خود را جای جوانی حضرت امام بگذارند؛ مانند امام بیندیشند و تحول خواه و تحول آفرین باشند. هنوز هم انگشت اشاره حضرت امام جوانان ما را با همین خصوصیات تربیت میکند.

 • شبکه سازی پنهانی امام صادق علیه السلام برای قیام

  شهادت امام صادق علیه السلام - ۲۷ خرداد ۹۹: امام صادق علیه السلام کار علمی انجام میدادند؛ در عین حال بصورت پنهانی شبکه سازی میکردند تا شیعه قدرت پیدا کند، و در زمان مناسب دست به قیام بزنند. امروز به ما میگویند حرف از مقاومت و مبارزه نزنید. امام صادق علیه السلام فرمود اگر باندازه یک گله گوسفند یار داشتم قیام میکردم. امام صادق علیه السلام شاگرد فقهی داشت، اما یار نداشت.

 • جولان اهل باطل، قاتل جوادالائمه علیه السلام

  شهادت امام جواد علیه السلام - ۳۰ تیر ۹۹: آنچه امام جواد علیه السلام را در جامعه ضعیف کرد تا دشمن ایشان را به شهادت برساند، تظاهر و جولان اهل باطل در جامعه بود. اهل باطل در جامعه افکار باطل خود را نشر میدادند،‌ و کسی هم نبود مقابلشان بایستد. چه کسی گفته ما باید بر اساس دستور دین با دشمن کنار بیاییم؟ حتی با دشمن هم اهل گفتگو باشیم. این حرف باطل از کجا آمده؟

 • اهانت به قرآن و رسول خدا یعنی یک میلیارد و نیم مسلمان مُرده اند!

  شهادت امام سجاد علیه السلام - ۱۴ شهریور ۹۹: اگر به پیامبر صلی الله علیه وآله توهین میشود، باید سریع موضع بگیریم و محکم پاسخ دهیم. اهانت به رسول الله و به آتش کشیدن قرآن یعنی یک میلیارد و نیم مسلمان مرده اند! هیئتی ها، قرآن را آتش زدند، چرا فریاد نمیزنید؟! اگر در دفاع از حق امام مقابل یزیدیان نایستیم،‌ تا قیامت هم برای اباعبدالله علیه السلام سینه بزنیم، اثری ندارد.

 • اثر خون شهید ماندگار است

  متن کامل سخنرانی شهادت امام سجاد علیه السلام - ۲۱ شهریور ۹۹: خداوند میفرماید اثر خون شهید و جهاد مجاهد از بین نمیرود، و گناهانش پاک میشود؛ اثر بدیهای گذشته او از بین میرود، و مشکلات آینده اش حل میشود. این بخاطر این است که از امام حق تبعیت میکند. تعبیت از امام حق خیلی اثرات عمیقی دارد. آثار گناه را هم در وجود انسان از بین میبرد.

 • غیبت، قهر خداست نسبت به شیعیان

  متن کامل سخنرانی شهادت امام عسکری علیه السلام-۲آبان۹۹:امام عسکری علیه السلام میفرماید «مگر میشود خداوند بعد از پیغمبر صلی الله علیه و آله امتش را رها کند؟ تردید به من یعنی تردید نسبت به تمام ائمه علیهم السلام». این بود که بعد از شهادت امام عسکری علیه السلام خداوند حجتش را حتی یک روز هم در دسترس شیعیان قرار نداد. هنوز هم این قهر خدا نسبت به ما شیعیان ادامه دارد.

 • به خاک سپاری شبانه هفت شهید در قم!

  شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها-7آذر99:شب شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها هفت شهید شبانه به خاک سپرده شدند. با چه منطقی؟ اگر علت اصلی آمدن این شهدا به شهر قم و سایر شهرها ایجاد یک بیداری و حیات و نفس دمیدن به روحیه معنوی و انقلابی مردم است، برای چه شهدا را شبانه و آن هم با محدودیت دفن کردید؟ چه کسی باید از حق شهدا دفاع کند؟

 • در مشکلات حرف اماممان را اجرا کنیم، نجات پیدا می کنیم

  وفات حضرت ام البنین(سلام الله علیها)-10بهمن99: وقتی خدا را یاری کنید، خدا شما را یاری میکند. آثار این یاری خدا محسوس است. نجات پیدا میکینم. بن بست نخواهیم داشت. ثابت قدم می شویم. اینها نتایج نصرت خداست. وقتی خدا و ولی خدا میگویند حق را یاری کنید، فکر همه جا را کرده؛ هم دنیا و هم آخرت. در مشکلات حرف اماممان را اجرا کنیم، نجات پیدا میکنیم.

 • شبکه سازی، اقدام مهم امام هادی(علیه السلام)

  شهادت امام هادی علیه السلام-27بهمن99: هیئتها و جریانهای انقلابی همفکری و همکاری داشته باشند. در همه میدانهای جهاد هفتگانه باید حضور قوی داشته باشند. یکی از اصلیترین کارهای امام هادی علیه السلام در تبعید و غربت، شبکه سازی بین مومنین بود. شبکه سازی یعنی اتحاد مومنین حول محور ولایت. از بین رفتن تفرقه و ایجاد اتحاد، با ایجاد این شبکه قوی شیعی و مومنین شکل میگیرد.

 • دروغ بستن رییس جمهور به دین، این بار با ترجمه غلط قرآن

  وفات حضرت زینب(سلام الله علیها)-۹اسفند۹۹:خداوند در آیه 56و57 سوره انفال به پیغمبرش میفرماید: با عهدشکن بجنگ و به او رحم نکن، و او و هرکس حامی و پشتوانه اوست را تعقیب و نابود کن! رییس جمهور همین آیه را میخواند، و ترجمه غلط و تفسیر به رأی میکند و میگوید: «خداوند به پیامبرش میفرماید اگر کسی مکرر با تو عهدشکنی کرد، تو با او عهد ببند، چون اسلام اساسا دین صلح است»!!

 • وجه امتیاز دین اسلام قیام و مبارزه است

  شهادت امام کاظم علیه السلام و سالگرد شهیدان فاطمی - ۱۸ اسفند ۹۹: آنچه اسلام را از سایر ادیان و ملتها ممتاز میکند، قیام و مبارزه است. آن هم امروزه، که استکبار صریحا از استیلای بر بشریت سخن میگوید، و بدنبال حکمرانی مطلق بر دنیا و ایجاد نظم نوین جهانی است. تا جایی که تصمیم میگیرند یک میلیارد از جمعیت جهان را از طرق مختلف با جنگ و ویروس و واکسن و... بکُشند!

 • نیاز امروز ما امثال حضرت حمزه پای امر ولایت است

  شهادت حضرت حمزه-۸ خرداد ۱۴۰۰: کسیکه میخواهد مسئول جامعه اسلامی شود باید با ولایت تجدید بیعت کند که در آن میدان استقامت داشته باشد. همانطور که مرد میدان پیغمبر صلی الله علیه وآله، حضرت حمزه قبل از جنگ بدر تجدید بیعت کرد. مسئله امروز ما داشتن کسانی مثل حضرت حمزه پای امر ولایت است. چقدر ببینیم انقلابی ها کار را زمین میگذارند، یا خسته میشوند، یا منحرف میشوند؟

 • انقلاب اسلامی بیعت با رسول الله بود

  رحلت حضرت امام-14خرداد1400: ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است. کاری که خدای متعال توسط حضرت امام انجام داد، همان کاری بود که توسط پیغمبراکرم انجام داد. هوالذی أَیَّدَکَ بِنَصرِهِ وَبِالمُؤمِنینَ. خداوند هم خودش انقلاب را یاری کرد، هم بوسیله همراهی مومنین. امروز رهبرانقلاب از مومنین طلب یاری کردند در میدان تبلیغ و روشنگری برای انتخابات.

 • مردم هم مسئولیت دارند

  شهادت امام صادق علیه السلام-۱۵خرداد ۱۴۰۰: امروز امام جامعه آحاد مردم را تکلیف شرعی میکنند برای ترغیب مردم جهت حضور در انتخابات. علاوه بر اینکه حضور در انتخابات حق مردم است، مسئولیت هم در این زمینه دارند. کلکمْ راعٍ، وَ کلکمْ مَسْؤُولٌ عَنْ رَعِیتِهِ. 1180 سال است امام زمان ارواحنا فداه تاوان کوتاهی ما شعیان را میدهد! فقط مسئولین مسئولیت ندارند؛ مردم هم وظیفه دارند.

 • قاتلین امام جواد قدرت طلبها بودند

  شهادت امام جواد علیه السلام - ۱۸ تیر ۱۴۰۰: باید داستان زندگی و شهادت امام جواد علیه السلام را درست برای مردم تعریف کنیم. قدرت طلبهای دستگاه حکومت اسلامی باعث قتل امام جواد شدند. همه شان هم قائل به علم و تقوا و شایستگی امام بودند، اما تضمین مطامع دنیوی شان را در سایه حکومت مأمون می دیدند. امثال تاجزاده و اصلاح طلبان حاضرند مردم را له کنند، اما در قدرت باقی بمانند.

 • نسخه امام باقر برای اقتصاد و معیشت

  شهادت امام باقر علیه السلام-۲۵تیر۱۴۰۰: برخی میگویند «همه مشکلات ما با واردات حل میشود، و واردات هم با بحث مذاکره با آمریکا حل میشود. در همه حوزه ها باید وابسته باشیم تا مشکلاتمان حل شود». امام باقر علیه السلام فرمود خداوند سه نعمت به ما داده: آب، چهارپایان، آتش. هر منزلی باید مایحتاج خود را تأمین کند. هر کشوری باید خوراک و پوشاک و نیازمندیهای خودش را تولید کند.

 • امر امام در قیام لله شرط است

  شهادت امام سجاد-۲۹مرداد۱۴۰۰: مبارزه و قیام همیشه بوده، اما اینکه این قیام از سر ایمان حقیقی و خالص و برای امر امام شکل بگیرد شرط است. شرط جهاد این است که حق امام را بگیرید. دوم اینکه قیام شما باید فی سبیل الله باشد، یعنی قیام کنید که احکام خدا در جامعه پیاده شود و امام در مصدر امور مستقر شود. امر امام در قیام لله شرط است. اگر قیام شما قیام حسینی و عاشورایی شد، قیام لله است.

 • در روضه باقی نمانیم / روضه وسیله معرفی اهلبیت به مردم دنیاست

  شهادت امام سجاد-۱۲شهریور۱۴۰۰: اگر میخواهیم همه مردم عالم را متوجه اباعبدالله علیه السلام کنیم، نباید در روضه بمانیم. روضه وسیله معرفی امام حسین است. باید مدل حاکمیت ولایت فقیه را به دنیا معرفی کنیم. اربعین، روضه و اشک قدم اول است. امام سجاد در کوفه از روضه و قتل اباعبدالله گفتند. اما در این روضه باقی نماندند؛ در شام مقام و جایگاه امامت و ولایت را به مردم معرفی کردند.

 • دفاع خبرگزاری رسمی کشور و برخی انقلابی ها از بیل گیتس!

  شهادت حضرت رقیه-۱۹شهریور۱۴۰۰: خبرگزاری رسمی کشور و برخی آقایان انقلابی از بیل گیتس دفاع میکنند! میگویند «بیل گیتس در سخنرانی اش یک صحبت دیگری داشته، که به اشتباه ترجمه شده». ما با سخنرانی او کاری نداریم؛ کارنامه سیاهش را ببینید. تمام دنیا بیل گیتس را بعنوان جنایتکار میشناسند، برخی حزب اللهی های ما گویا از این موضوع ناراحتند! حق نداریم پرده ای از جنایاتش را بگوییم.

 • امام عسکری هنوز هم مرکز حملات دشمن است

  شهادت امام عسگری-۲۳مهر۱۴۰۰: امام زمان ارواحنا فداه امروز در خطر هستند. این را باید باور کنیم. آمریکاییها حرمین شریفین امامین عسکریین را منهدم کردند، بخاطر حجت بن الحسن العسکری. این را صریحا افسرهای آمریکایی در بازجویی از علمای عراق عنوان کردند. علمای ما اینها را نمیدانند؟ چرا کسی کار با آمریکا ندارد؟ برخی شعیان و علما عادت دارند نبینند و نشنوند و نفهمند!

 • حضرت معصومه پرچمدار قیام آخرالزمان

  شهادت حضرت معصومه-24آبان1400: امام صادق علیه السلام میفرماید آخرالزمان شهر قم حجت بر خلائق میشود. حضرت معصومه چنین جریانی را در آخرالزمان مدیریت میکند. این حجت را ما باید بر همه خلائق تمام کنیم. یعنی علم و فضل و دین به همه جهان برسد. فقط دعا برای فرج کار را پیش نمی برد. جان ما عزیزتر از حضرت معصومه نیست. حضرت معصومه در راه این جهاد تبیین فدا شد.

 • مسئله امروز ما مذاکره است یا جهاد تبیین؟

  شهادت حضرت ام کلثوم-8بهمن1400: هر دولتی سرکار می آید اولین مسئله اش میشود مسئله مذاکره با آمریکا! چه جریانهای انقلابی و چه غیرانقلابی. امیرالمومنین علیه السلام فرمود: فَلا تَهِنُوا وَ تَدْعُوا إِلَی السَّلْمِ وَ أَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ. چرا انقلابی ها در این امر مسلم تردید میکنند؟ مسئله امروز ما مذاکره است یا جهاد تبیین؟ لا یعرَفُ بِالرِّجالِ بَل بِایةِ الحقِّ. شما که هستید که تشخیص می دهید باید مذاکره شود؟ رهبرانقلاب موضعشان در قبال مذاکره را بارها بیان کرده اند، هنوز هم موضعشان تغییر نکرده.

 • مثل زینب کبری باید با منافقین زمان درگیر شویم

  شهادت حضرت زینب - 29 بهمن 1400: حضرت زینب بهترین الگوی جهاد تبیین هستند. جهاد تبیین یعنی مقابل دشمن محکم بایستیم و مردم را هم بیدار کنیم. منافقین امروز را بشناسیم. اگر تا قیامت برای زینب کبری سینه بزنیم، اما همانند او با منافقین زمانمان درگیر نشویم، ارزشی ندارد! زینب کبری رهرو می خواهد؛ گریه کنی که رهرو او باشد.

 • زندگی راحت طلبانه زندگی قرآنی نیست؛ سه نمادِ اتاق امام کاظم

  شهادت امام کاظم - 6 اسفند 1400: حضرت موسی بن جعفر در اتاقشان یک قرآن و یک شمشیر و یک لباس خشن نصب کرده بودند. لباس خشن نشاندهنده سختی کشیدن در راه دین و دوری از راحت طلبی بود. قرآن نشاندهنده راه و مسیر زندگی و مبارزه است. و شمشیر هم نماد مبارزه و جنگ است. زندگی قرآنی و دینی همراه با مشقت و سختی و مبارزه است.

 • غربت حضرت حمزه امری طبیعی نیست

  شهادت حضرت حمزه-26اردیبهشت1401: غربت حضرت حمزه امری طبیعی نیست. چرا امیرالمومنین امر را تسلیم کرد؟ فرمود چون مثل حمزه و جعفرطیار نداشتم. حمزه منبع قدرت بود برای امامش. در عرش الهی نقش بسته: حمزة اسداللَّه و اسد رسوله و سیّدالشهدا. رهبرانقلاب به مدیر حوزه گفتند مثل حضرت حمزه باید تربیت کرد. حوزه علیمه مرجع تقلیدی مثل حضرت حمزه میخواهد.

 • حضرت امام جایگاه واقعی اسلام و مسلمین را نشان داد

  رحلت حضرت امام-13خرداد1401: حضرت امام جایگاه واقعی اسلام و مسلمین را به ما نشان داد. اسلامی که منبع قدرت است: الشَّریعَةُ سُلطانٌ. حضرت امام قدرت قرآن را به ما نشان داد: جاهِدوا فِی اللهِ حَقَّ جِهادِه. حضرت امام صراط مستقیم را به مردم نشان داد. استکبارستیزی را ملاک دین داری معرفی کرد. دیگران آیات استکبارستیزی را برای مردم تبیین نمی کردند، برای اینکه با استکبار درگیر نشوند!

 • فراخوان مجازی یک میلیونی اصلاحات علیه حکومت اسلامی!

  شهادت امام باقر – 15 تیر 1401: یک هفته است تاجزاده در کلاب هاوس فراخوان داده، یک میلیون هم جمع شده اند. موضوع فراخوان این است که «حکومت روحانیت دینی شکست خورده و به بن بست رسیده». یک جنگ تمام عیار روایت. حوزه علمیه ما هم خواب است! امام باقر علیه السلام 1400 سال پیش کشته شد، یا امروز دارد کشته می شود؟ اجازه ندهیم باطل در جامعه جولان دهد.

 • اهل سکوت و تماشا در جبهه طاغوت هستند

  شهادت حضرت معصومه-13آبان1401: یا این جبهه حق و باطل هست، یا نیست. اگر نیست، جبهه حق و باطل را به ما هم نشان بدهید. اما اگر این میدان حق و باطل است، کناره گیری و سکوت جایگاهی ندارد. با سکوت برخی علما، انسان می فهمد اینها در جبهه باطل هستند. برخی مریدان علما می گویند صلاح این آقا فعلا سکوت است. صلاح نداریم! در جبهه مبارزه حق و باطل، وظیفه مشخص است.

 • توقف سند 2030، یک قطره از خدمات رهبرانقلاب به مردم

  شب چهارم ایام فاطمیه دوم(به روایت 75روز) - 18 آذر 1401: رهبر انقلاب بود که مقابل اجرای سند ننگین 2030 ایستاد، و حیثیت و شرف ما را حفظ کرد. رهبرانقلاب همینکه مقابل حکمرانی ارزشهای آمریکایی در این سرزمین ایستاده باشد، برای ما کافیست. این یک قطره از خدمات رهبرانقلاب به کشور و مردم است. چه کسی مقابل داعش ایستاد، جز رهبرانقلاب؟ هیچکدام از دولتها حمایت نکردند.

 • درس زینب کبری سلام الله علیها: دفاع از حق، علیرغم عدم استقبال مردم

  مراسم عزاداری شهادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) در هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم جمعه 6 بهمن ماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

 • بزرگترین دستاورد انقلاب: تحقق اراده خداوند برای تشکیل حکومت جهانی اسلام

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم شهادت امام موسی بن جعفر(علیهماالسلام) با حضور هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم و پایگاه بسیج امیرالمومنین(علیه السلام) دوشنبه 16 بهمن ماه 1402 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) برگزار شد.

 • خداوند می خواهد حضرت حمزه را الگوی همه عالم قرار دهد

  مراسم عزاداری شهادت حضرت حمزه سیدالشهدا(علیه السلام) با حضور هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) و به میزبانی هیئت حضرت حمزه سیدالشهدا(علیه ‌السلام) جمعه 7 اردیبهشت ماه 1403 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مسجد چهارده معصوم(علیهم السلام) قم برگزار شد.

 • غربت امام صادق علیه السلام به مراتب بیشتر از اباعبدالله علیه السلام بود

  مراسم عزاداری شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) با حضور هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) قم جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 با سخنرانی حجت الاسلام حاج احمد پناهیان در مقتل الشهدای فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.

تخریب قبور ائمه علیهم السلام در بقیع
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین
حاج احمد پـنــاهـیــان
زمان:
جمعه ۳۱ فروردین ماه از ساعت ۲۰
(قرائت قرآن، احکام، سخنرانی، عزاداری)
مکان:
مقتل الشهداء‌ فاطمیه
کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام محفوظ است